• 2. РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Ивайло Любенов Иванов
    • 2. Ганка Христова Михайлова
    • 3. Георги Тодоров Петров
    • 4. Петър Димитров Пандурски
  • 4. ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС РАДИКАЛИ И БНДС ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Надка Иванова Бояджиева
    • 2. Тодор Стефанов Сяров
    • 3. Ивайло Вагенщайн Русинов
    • 4. Крум Илиев Младенов
    • 5. Георги Петров Поповски
    • 6. Венцислав Димитров Димитров
    • 7. Ивайло Борисов Иванов
  • 5. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Ивайло Василев Папов
    • 2. Димитър Витанов Георгиев
    • 3. Лилиан Петков Петков
    • 4. Розина Петрова Банова
    • 5. Тихомир Росенов Тодоров
    • 6. Иво Станчев Иванов
    • 7. Анелия Кръстева Христова
  • 7. НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА
    • 1. Тодор Борисов Тодоров
    • 2. Киара Боянова Иванова
    • 3. Иван Димитров Георгиев
    • 4. Петър Иванов Петров
    • 5. Валентин Спасов Димитров
    • 6. Лъчезар Цветославов Димитров
    • 7. Георги Валериев Гуджев
    • 8. Ния Ивайлова Иванова
    • 9. Гергана Василева Славова
    • 10. Ани Бориславова Цветанова
  • 8. БСДД – Български Съюз за Директна Демокрация
    • 1. Севина Краснодарова Хаджийска
  • 10. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. Данаил Веселинов Дамянов
    • 2. Цено Спасов Велчев
    • 3. Ивайло Александров Димитров
    • 4. Милчо Василев Милов
    • 5. Даниела Христова Петкова
    • 6. Денислав Валентинов Петков
  • 11. АТАКА
    • 1. Георги Иванов Петров
    • 2. Пламен Тошев Петков
    • 3. Тодор Борисов Кръстев
    • 4. Лъчезар Любомиров Лазаров
  • 13. ПП ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Велин Ясенов Юруков
    • 2. Мира Рашкова Атанасова
    • 3. Даниела Трифонова Беличовска
  • 14. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Пламен Стефанов Христов
    • 2. Борислав Николаев Маринов
    • 3. Райна Сашова Ангелова
    • 4. Димитър Иванов Митов
  • 17. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Цветан Иванов Енчев
    • 2. Каролина Симеонова Кьолер
    • 3. Александър Несторов Несторов
    • 4. Христо Найденов Найденов
    • 5. Николай Емилов Николов
    • 6. Бранимир Асенов Бочев
    • 7. Касъм Мехти Касъмов
    • 8. Йордан Александров Димитров
    • 9. Стефан Димитров Ангелов
    • 10. Борислав Константинов Банчев
    • 11. Мирчо Маринов Мирчев
    • 12. Събин Асенов Илиев
  • 20. ПП ПРАВОТО
    • 1. Денка Димитрова Николова
    • 2. Теодора Василева Цонинска
    • 3. Пламен Георгиев Петров
  • 21. ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Красимир Илиев Богданов
    • 2. Робертино Тодоров Маринов
    • 3. Младен Асенов Йорданов
    • 4. Емил Борисов Младенов
    • 5. Георги Владимиров Ганецовски
    • 6. Пламен Илиев Кюковски
    • 7. Тихомир Петров Тодоров
    • 8. Красимир Симеонов Ангелов
    • 9. Бетина Ивайлова Иванова
    • 10. Иван Георгиев Джунов
    • 11. Наталия Димитрова Петрова-Гергова
    • 12. Момчил Пламенов Янков
  • 22. БНО
    • 1. Филип Людмилов Каменов
    • 2. Силвия Пламенова Бетовска
    • 3. Николай Евстатиев Статков
    • 4. Стефан Димитров Чолаков
    • 5. Заличен
  • 23. ВОЛЯ
    • 1. Слави Дичев Нецов
    • 2. Маргарита Василева Огойска
    • 3. Васил Михайлов Гиев
    • 4. Денолюба Игнатова Иванова
    • 5. Деян Валентинов Митев
    • 6. Милчо Тодоров Пелов
    • 7. Иванна Юриева Маркова
  • 24. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Георги Станчев Георгиев
    • 2. Гергана Пепиева Николова
    • 3. Цветан Иванов Борисов
    • 4. Иво Венциславов Стефанов
    • 5. Стефан Красимиров Стефанов
    • 6. Данаил Георгиев Йорданов
    • 7. Филип Миленов Данков
    • 8. Валери Георгиев Алексиев
    • 9. Естел Димитрова Петрова
    • 10. Йордан Колев Кръстев
    • 11. Пламен Димитров Василев
  • 25. Продължаваме Промяната
    • 1. Деница Димитрова Симеонова
    • 2. Тодор Иванов Димитров-Мечкарски
    • 3. Димитър Иванов Вутков
    • 4. Ивайло Емилов Йорданов
    • 5. Деян Иванов Войкин
    • 6. Мирена Стоянова Ценова
  • 26. Партия МИР
    • 1. Пресиян Пламенов Павлов
    • 2. Светлин Денчев Павлов
    • 3. Станислав Василев Серафимов
    • 4. Мирослав Ангелов Маринов
    • 5. Любомир Георгиев Димитров
  • 27. ПП БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ – ГРАДИВНОСТ
    • 1. Данчо Цветанов Стоянов
    • 2. Иван Петров Димов
    • 3. Иван Тодоров Иванов
  • 28. Български национален съюз – НД
    • 1. Александър Адриянов Суев
    • 2. Мариян Сашев Иванов
    • 3. Манол Викторов Димитров
    • 4. Данаил Николаев Иванов
    • 5. Павел Валериев Димитров
    • 6. Михаил Войнов Цветанов
    • 7. Адриан Богданов Суев
    • 8. Петър Емилов Петров
  • 29. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Биляна Стефанова Илиева
  • 30. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Владислава Тошева Лакова
    • 2. Марина Валериева Ташева
    • 3. Георги Димитров Генов
    • 4. Петя Боянова Георгиева
    • 5. Васко Борисов Врачовски
    • 6. Борислав Иванов Пелов
    • 7. Клавдия Костадинова Костова
    • 8. Виктор Вериславов Василев
    • 9. Кръстю Петков Кръстев
    • 10. Евгени Вълчев Ангелов
    • 11. Йовчо Димитров Йовчев
    • 12. Галентин Пламенов Грозев
  • 31. ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!
    • 1. Андрей Христов Вълчев
    • 2. Йоана Димитрова Кръстева
    • 3. Емил Хрисимиров Дойнов
    • 4. Мариела Стоянова Стоянова
    • 5. Галя Йотова Илиева
    • 6. Виктория Красимирова Йотова
    • 7. Галя Младенова Христова
    • 8. Ивелина Цветанова Йорданова
    • 9. Петър Иванов Лазаров
    • 10. Десислава Ангелова Бойчева
    • 11. Ивайло Йотов Събков
    • 12. Владимир Иванов Попов
  • 32. ГЕРБ-СДС
    • 1. Петя Цветанова Аврамова
    • 2. Красен Георгиев Кръстев
    • 3. Мирослав Иванов Аспарухов
    • 4. Владимир Христов Христов
    • 5. Мартин Николаев Харизанов
    • 6. Владимир Янков Миленков
    • 7. Иво Кирилов Ралчовски
    • 8. Ралица Трилкова Добрева
    • 9. Соня Илманова Мошолова
    • 10. Момчил Вениславов Върбанов
    • 11. Галин Богданов Снежанов
    • 12. Ангел Кольов Лалюв
  • 33. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Александър Тихомиров Симов
    • 2. Иван Георгиев Иванов
    • 3. Вълчо Игнатов Златанов
    • 4. Светослав Иванов Мандиков
    • 5. Ивайло Митков Иванов
    • 6. Стефка Димитрова Кузманова
    • 7. Никола Иванов Александров
    • 8. Пепи Георгиев Туртански
  • 34. БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
    • 1. Красимир Христов Янков
    • 2. Александър Вачев Петров
  • 35. Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Валентин Симеонов Симов
    • 2. Евгени Иванов Ганчовски
  • 36. БРИГАДА
    • 1. Мануел Лъчезаров Шекеров
    • 2. Орлин Атанасов Добрев

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31 

Решения

  • № 251-НС / 23.11.2021

    относно: Определяне на работно време на Районна избирателна комисия в Шести изборен район – Врачански

  • № 250-НС / 20.11.2021

    относно: определяне на членове на РИК-Враца за предаване на ТЗ на ГД ГРАО при МРРБ на избирателни списъци, декларации, удостоверения, списъци на заличените лица и списъци за допълнително вписване на придружителите от проведените избори за президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021г.

  • № 249-НС / 20.11.2021

    относно: определяне на членове на РИК-Враца за предаване на ЦИК протокол на РИК за определяне на резултатите от гласуването, както и всички останали изборни книжа и материали от проведените избори за президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021 година.

всички решения